19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikonte

Etiketim: trafikonte

Greqi/ Trafikonte emigrantë të paligjshëm me të dashurën e tij, shpallet...

0
Një 13-vjeçar dyshohet se trafikonte emigrantë të paligjshëm me një makinë të vjedhur për përfitime personale. Mësohet se i mituri do të përfitonte një shumë...

Trafikonte armë drejt Kosovës, vihet në pranga 34-vjeçari nga Tropoja

0
Strukturat e DVP Kukës, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Tropojë, bazuar në informacionet e grumbulluara në rrugë operative për një shtetas që tentonte...

​Trafikonte armë drejt Kosovës, arrestohet 34-vjeçari nga Tropoja

0
Policia e Shqipërisë ka arrestuar një 34 vjeçar banues në Shoshan të Tropojës, pasi tentonte të trafikonte armë zjarri drejt Kosovës,Sipas Policisë, ky shtetas...

Video/ Goditet grupi kriminal që trafikonte emigrantë, sekuestrohen shuma parash, armë...

0
Një grup kriminal që merrej me organizimin dhe drejtimin e trafikimit të emigrantëve të paligjshëm nga Lindja e mesme drejt vendeve të BE-së...

39 emigrantet e pajete, shoferi britanik trafikonte njerez prej 10 muajsh...

0
Shoferi i kamionit që u arrestua pas vdekjes së 39 emigrantëve në trajnerin e kamionit të tij frigorifer, doli sot...

Këngëtarja trafikonte armë për mafien serbe

0
Një këngëtare dhe influencuese Instagrami në Serbi u arrestua bashkë me shoqen e saj pasi u kap me shumë armë të rënda në shtëpi,...

Akuzohet se do trafikonte nje vajze, Krimet e Rënda lene ne...

0
Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën e sigurisë për të ndaluarin në aeroportin e Rinasit, i cili akuzohet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS