14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trafikonin

Etiketim: Trafikonin

Tiranë/ Trafikonin automjete të vjedhura, arrestohet një person në kërkim dhe...

0
htë arrestuar në Tiranë pasi trafikonte mjete të vjedhura. Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale K. B., 52 vjeç, ndërsa janë shpallur në kërkim...

Trafikonin makina nga Kosova, GJKKO mbyll në burg 6 të arrestuarit,...

0
Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuarka lënë në burg 6 nga 7 të arrestuarit për trafikim të makinave nga Kosova drejt...

Trafikonin emigrantë drejt BE. Arrestohen 5 persona e 8 në kërkim,...

0
Policia ka shkatërruar një grup i cili kalonte në mënyrë të paligjshme drejt BE-së njerëz të cilëve u refuzohej hyrja për në Union. Katër...

Trafikonin vepra arti të antikitetit dhe i shisnin 18-25 mijë euro...

0
Tre persona janë rënë në pranga nga policia e Durrësit pasi trafikonin vepra arti dhe i shisnin kundrejt shumës 18-25 mijë euro secila. Sekuestrohen dy...

Trafikonin vepra arti për 25 mijë euro me “Toyota”, arrestohen 3...

0
Janë arrestuar në Durrës 3 persona, të cilët trafikonin vepra arti të antikitetit kundrejt shumës 18 deri në 25 mijë euro secila. Dyshohet se veprat...

Trafikonin vepra arti, dy të arrestuar në Durrës, i sekuestrohet një...

0
Dy persona janë arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohen për trafikim të veprave të artit. Një nga personat e arrestuar është Roland...

Durrës/ Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen 5 persona. Sekuestrohen dy automjete, kokainë...

0
Policia e Durrësit ka bërë me dije pak më parë se ka arrestuar 5 persona për trafik kokaine. Gjithashtu njoftohet se janë sekuestruar 2...

Emrat e 4 shqiptareve qe iu sekuestruan sot milionat, europol: Trafikonin…

0
Katër të arrestuarit në operacionin ndërkombëtar Goldfinger, pasuria e të cilëve prej 3 milionë eurosh në Shqipëri, u sekuestrua sot, janë: Jetmir Kastrati, Dëfrim...

Trafikonin shqiptarë në Angli, arrestohet 15 persona në Angli, Belgjikë dhe...

0
Nje grup prej 15 personash janë arrestuar sepse trafikonin njerëz në Mbretërinë e Bashkuar në kamiona. Policia tha të Premten se gjatë një operacioni kishte...

Trafikonin dhe dhunonin klandestinët, arrestohen 5 persona në Shkodër – Lajmi...

0
Janë arrestuar në qytetin e Shkodrës pesë persona që akuzohen për trafik të qenieve njerëzore. Ata transportonin emigrantë në drejtim të Malit të Zi. Këta shtetas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS