21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikimin

Etiketim: trafikimin

Akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike, GJKKO pranon kërkesën e ish-truprojës...

0
Gjykata e Posaçme ka pranuar kërkesën për gjykim të shkurtuar ndaj ish-truprojes së Saimir Tahirit, Hekuran Marku. Në seancën paraprake, kur dosja kaloi për gjykim,...

Bashkëpunëtor për trafikimin e 101 kg kanabisit, arrestohet 33-vjeçari në Korçë

0
Një 33-vjeçar është arrestuar në Korçë, pasi ishte i përfshirë në trafikimin e 101 kg kanabis. Shtetasi me iniciale E.K., akuzohet për veprën penale “Trafikimi...

Ish lideri në trafikimin e heroinës, morfinës dhe opiumit në BE,...

0
"Bosi" i mafies Nikolin Janina, lideri i një grupi kriminal që trafikonte heroine, morfinë e opium në disa vende të BE, është arrestuar në...

Makina bën xhiro nëpër Elbasan/ Ishte dhënë me qira, por u...

0
Ardian Hasa firmosi dhënien me qira të një makine luksoze që sipas kontratës duhet ta përdorte për 12 orë shtetasi Rigers Miha, arrestuar në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS