19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trafikim

Etiketim: trafikim

Trafikonte kokainë në mes të Athinës, arrestohet 40-vjeçari shqiptar

0
Një 40-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi akuzohet për trafikim dhe shitje të lëndëve narkotike. Shqiptari është arrestuar mbrëmjen e djeshme, pasi...

Hetimet në Torino për trafikim të drogës, si u arrestua në...

0
Policia e Tiranës ka arrestuar në kryeqytet një person i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprat penale "Grup i strukturuar kriminal" dhe...

Hetohet për trafikim droge, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë i shpallur...

0
Një 33-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar me inicialet T. S është arrestuar nga policia e Tiranës, me qëllim ekstradimin e tij. Ky shtetas...

Vrasje dhe trafikim droge, kush janë katër “të fortët” që duhet...

0
Operacioni ‘Forca e Ligjit’ eshte ndalur sot ne Shkoder dhe Velipoje, ku 4 personave iu eshte kerkuar qe te deklarojne pasurine. Sipas burimeve...

Vrasje me paramendim dhe trafikim dorge, kush janë 4 “të fortët”...

0
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët për deklarimin e burimeve të pasurisë katër të dënuarve në Korçë e Kavajë. Sipas burimeve thuhet...

Vrasje me paramendim dhe trafikim i narkotikëve, kush janë 4 “të...

0
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar formularët për deklarimin e burimeve të pasurisë katër të dënuarve në Korçë e Kavajë. Sipas burimeve thuhet...

Trafikim droge dhe vrasje me dashje, kush janë 4 të “fortët”...

0
Katër persona të akuzuar për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve” dhe “Vrasja me dashje, në lidhje me një krim tjetër” janë kthyer në objekt...

Prostitucion, trafikim i narkotikëve dhe të tjera, kush janë të piketuarit...

0
Në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020, vijon Operacioni Forca e Ligjit. Në kuadër të zbatimit të Ligjit...

Miliarderi indian i akuzuar për trafikim me njerëz, ja qfarë i...

0
Themeluesi indian i kompanisë së modës së shpejtë Boohoo, Mahmud Kamani, e rriti tregun e tij në Manchester një biznes prej 2.6 miliardë paundë, i...

Vrasje dhe trafikim narkotikësh, kush janë tre të piketuarit e radhës...

0
Vijon pa ndërprerë Operacioni Forca e Ligjit, në zbatim të detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ të datës 31 janar 2020. Në kuadër të zbatimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS