17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikantëve

Etiketim: trafikantëve

‘Zbërthehet’ grupi i trafikantëve në Itali/ 30 të dyshuar, mes tyre...

0
Një operacion anti-drogë është zhvilluar në Itali. Media italiane bëjnë me dije se në këtë hetim janë të dyshuar si organizatë kriminale 30 persona, mes...

Pasuritë e paluajtshme “shpëtimi” i trafikantëve shqiptarë/ Ja skema që përdorin...

0
Një grup trafikantësh shqiptarë në Itali është goditur nga policia. Sipas medias italiane, në orët e para të ditës së sotme në provincat e Parmës,...

Pranga tre trafikantëve, ndalohen në Korcë 31 emigrantë të paligjshëm

0
Vijon operacioni i koduar “Perimetri”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të huaj për kalim të...

Pranga dy trafikantëve, ndalohen në Korcë 31 emigrantë të paligjshëm

0
Vijon operacioni i koduar “Perimetri”, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të huaj për kalim të...

Dhoma torturash me karrige dentisti/ Holanda bastis strokfën e trafikantëve me...

0
Një dhomë torturash e kompletuar me karrige dentisti për “të burgosurit”, brenda një konteineri të izoluar nga zhurmat është zbuluar nga policia në Holandë....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS