18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradita

Etiketim: Tradita

Vendi ku vijon tradita e rrëmbimit të grave për t’i bërë...

0
Zyrtarët në ishullin Sumba në Indonezi po përpiqen të sensibilizojnë për ndalimin e praktikës së kontestuar të rrëmbimit të vajzave për t’u martuar me...

‘Tradita’ vazhdon, edhe Khloe kap gjoksin

0
Jo veç Demi dhe Kylie Jenner. Edhe Khloe Terae ka hedhur fotografi në Instagram ku shihet se ka pozuar duke e kapur gjoksin me dorë. Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS