18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tradhtova

Etiketim: Tradhtova

Rama: Finalja në Tiranë, ngjarje e bujshme. Prej Mourinhos tradhtova Juven

0
Një festë shqiptare, një festë italiane. Tirana po përgatitet prej muajsh për finalen e "Conference League". Dhe të mërkurën, në ditën e ndeshjes, të...
Will Smith jep dorëheqje nga “Oscars”: E tradhtova besimin e Akademisë

Will Smith jep dorëheqje nga “Oscars”: E tradhtova besimin e Akademisë

0
Will Smith ka dhënë dorëheqje nga Akademia e Arteve dhe Shkencave të Filmit pas goditjes me shuplakë që ia bëri Chris Rockut në "Oscars...

Viola Davis: Tradhtova veten kur luajta te “The Help”

0
Aktorja amerikane, Viola Davis, ka thënë që ndihet sikur e ka tradhtuar veten kur ka luajtur te filmi i vlerësuar lart, “The Helpt”. Aktorja  i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS