17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradhtar

Etiketim: tradhtar

‘Kujdes, ne nuk i harrojmë tradhtarët’; Donnarumma për pak kacafytet me...

0
Portieri i Italisë, Gianluigi Donnarumma, u keqtrajtua dhe u ofendua nga një tifoz i Milanit pas ndeshjes së së shtunës në Ligën e Kombeve...
Tyson Fury pranon se ka qenë tradhtar: Kam fjetur me mbi 500 femra, pendohem për seksin para martese

Tyson Fury pranon se ka qenë tradhtar: Kam fjetur me mbi...

0
Tyson Fury zbuloi se ka fjetur me 500 gra në një intervistë të sinqertë në një 'podcast' të premten, ku ai gjithashtu pranoi se...
Adriana Matoshi për 8 Mars: Një burrë tradhtar nuk të duhet, jeta është shumë më e mirë se dhuna …

Adriana Matoshi për 8 Mars: Një burrë tradhtar nuk të duhet,...

0
Ditën e sotme (e martë) shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas.Kjo festë fillimisht u shfaq si një protestë politike e grave nga e gjitha bota...

Sekretari amerikan Mike Pompeo kritikon Bolton për librin: Tradhtar

0
Lufta e fjalëve mes Shtëpisë së Bardhë dhe këshilltarit të shkarkuar të sigurisë kombëtare John Bolton, është përshkallëzuar sot teksa sekretari amerikan i shtetit...

Si ta njohësh një tradhtar potencial: 3 sinjalet që s’gënjejnë

0
Do të të pëlqente ta dije apriori nëse partneri yt do të jetë besnik apo një tradhtar potencial? Sipas një kërkimi të fundit shkencor...

Këto janë disa shenja që duhet t’i kuptoni për të kapur...

0
Tradhtia është një akt tejet lëndues për ata që e kanë provuar. Edhe ata fatlumë që nuk janë tradhtuar asnjëherë nga partneri/partnerja ndonjëherë kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS