14.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Toto

Etiketim: Toto

Mozzik dhe Getinjo vijnë me këngën e re “Toto Rina”

Mozzik dhe Getinjo vijnë me këngën e re “Toto Rina”

0
Reperët e njohur shqiptarë, Mozzik dhe Getinjo, kanë prezantuar në mesnatë (e premte) projektin e ri muzikor."Toto Rina" mban titullin kënga e dyshes, të...

Toto Riina, Mafiozi me i Zgjuar ne Bote ( Fakte Interesante...

0
Toto Riina, Mafiozi me i Zgjuar ne Bote ( Fakte Interesante Shqip )

Akuzat ndaj Agim Kajmakut, Bardhi: Konfirmohet zyrtarisht se eshte Jorgo Toto...

0
Gazment Bardhi: Konfirmohet zyrtarisht se Agim Kajmaku i Bashkise se Vores eshte Jorgo Toto, i denoncuar nga Partia Demokratike ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS