9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Topkatërshe

Etiketim: topkatërshe

Unitedi fiton ndaj Crystal Palace dhe vazhdon garën për top-katërshe

0
Me dy gola të shënuar si mysafir, Manchester Unitedi e ka mposhtur skuadrën e Crystal Palace (2-0) duke vazhduar garën për katër pozitat e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS