19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tone

Etiketim: tone

Ky lloj djathi ka “sekrete të fshehura” për shëndetin tonë

0
Djathi është një ushqim shumë i preferuar në të gjithë boten. Ka shumë lloje djathrash me shije të ndryshme,por a e dinit se është një...

Rrëfehet gruaja e presidentit Zelensky: Djali më pyet për të atin,...

0
Zonja e parë e Ukrainës Olena Zelenska ka dhënë një intervistë ekskluzive për ABC News. Bëjmë me dije se që nga fillimi i pushtimit rus, zonja...

Jorida Tabaku me tone të ashpra: Do uleni me këmbë në...

0
Jorida Tabaku: Dua t'i citoj qytetarëve nga progres raporti. Në fakt është bërë e zakonshme që në këto foltore ose gënjehet, ose hidhet baltë, ose...

Koalicionet, ODIHR: Nëse marrim detaje nga Këshilli Politik, mund të japim...

0
OSBE-ODIHR ka reaguar pas propozimit të Partisë Demokratike për marrjen e opinionit të këtij institucioni, lidhur me koalicionet parazgjedhore. Për Ora News, OSBE thotë eka...

Meta: Adem Demaçi, model kombëtar i skalitur në historinë tonë

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, në dy vjetorin e vdekjes së veprimtarit Adem Demaçi, ka thënë se ai ishte emblema e qëndresës shqiptare dhe...

5 Fenomene te Frikshme Natyrore Qe Kane Ndodhur ne Planetin Tone...

0
5 Fenomene te Frikshme Natyrore Qe Kane Ndodhur ne Planetin Tone !

Dezinfektantët/ Ja pasojat negative që shkaktojnë në trupin tonë, dhe efektet...

0
Që me fillimin e pandemisë, produkti më i kërkuar në farmaci ishte dezinfektanti i duarve. Megjithatë duket se ka ngjallur dyshime për efektet e tij...

Rrëfimi i burrit: Gruaja më tradhtoi me kolegun e punës në...

0
Një burrë ka rrëfyer për The Sun se gruaja e tij e ka tradhtuar me kolegun e punës, në shtëpinë e tyre, derisa ka...

Rexhep Xhaka: Dallimin e futbollit me kohën tonë e shoh se...

0
Në vitet e 70-ta dhe të 80-ta futbolli i Kosovës ka treguar rezultate shumë të mira në futbollin ish jugosllav.  E para, Trepça në vitin...

NASA: Një asteroid i rrezikshëm do të kalojë pranë nesh, mund...

0
Kur njerëzit janë mjaftueshëm të shqetësuar nga koronavirusi, NASA ka njoftuar me anë të një komunikate se një asteroid i quajtur 2020ND do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS