18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tonalit

Etiketim: Tonalit

Inter “zjarr” në merkato, avancojnë negociatat për transferimin e Tonalit

0
Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato për të përforcuar skuadrën...

Të gjithë të çmendur pas Tonali-t, menaxheri zbulon të ardhmen e...

0
Sandro Tonali do të jetë padyshim një nga protagonistët e merkatos së ardhshme. Mesfushori i Brescia-s kërkohet nga shumë klube të mëdha, italiane dhe...

Barcelona heq dorë nga transferimi i Tonalit

0
Barcelona thuhet se është larguar nga gara për të transferuar mesfushorin e Brescias, Sandro Tonali. Sipas Barcelonës, shuma e 60 milionë eurove është jashtëzakonisht e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS