18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Toma

Etiketim: Toma

Toma asiston për fitoren e Sionit

0
Futbollistët shqiptarë, Bastien Toma, Pajtim Kasami e Arian Kabashi me Sionin importuan tri pikë të mëdha, duke i shkaktuar humbje me rezultat 2:1 Luzernit,...

Kasami, Lenjani, Toma dhe Kabashi me Sionin dëshpërojnë

0
Sioni rrezikon që të bie nga elita e futbollit zviceran. Sionin  barazon me rezultat 1:1 me Luganon, në takimin e javës së 32-të. Shqiptarët  Pajtim Kasami,...

Gezim Toma tenton te rifitoje lirine – Lajmi i Fundit

0
Policia njoftoi se ka tentuar të arratiset nga burgu i sigurisë së lartë në Peqin shtetasi Gëzim Toma i cili akuzohet për vrasje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS