18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tolgahan

Etiketim: Tolgahan

Tolgahan dhe Almeda marrin një ofertë marramendëse, por atyre as që...

0
Dyshja e njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar të mediave jo vetëm shqiptare, por edhe atyre turke. Këto...

Pas dhuratës luksoze të Tolgahan, Almedës ia dëshirojnë vdekjen nga zilia

0
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayışman, janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuar të showbiz-it, të cilët, javët e...

Pas dhuratës luksoze të Tolgahan, Almeda Abazi bëhet ‘viktimë’ e zilisë...

0
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayışman, janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuar të showbiz-it, të cilët, javët e...

Krizë në martesën e Tolgahan dhe Almedës? Flet vet aktori turk

0
Tolgahan flet për marrëdhëniet me Almedën. Disa nga mediat turke kishin shkruar për një acarim të marrëdhënieve mes Almedës dhe bashkëshortit turk gjatë izolimit. Aktori turk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS