17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tojn

Etiketim: tojn

Fundoset jahti në Zvërnec, shpëtojnë turistët italianë

0
Një jaht është mbytur këtë të martë në zonën e Zvërnecit, në Vlorë.Jahti me katër persona në bord, mes tyre një fëmijë, kur ka...

Ministri Mehaj takohet me bartësit e projektit “Fëmijët shpëtojnë jetë”

0
Nën organizimin e Ministrisë së Mbrojtjes, FSK-së dhe ekipit të mjekëve shqiptaro-amerikan nga nesër deri më 10 Qershor në kazermat e FSK-së, të Prishtinës,...

“Do vi aty të q* r*bt”, “Piranjat” i shpëtojnë jetën 16-vjeçares,...

0
Emisioni "Piranjat" në Abc i moderuar nga Arilena Ara dhe Florian Binaj, këtë të martë ka sjellë një rast që ndodh rëndom në Shqipërinë...

Memaliaj/ Zjarr në banesë, shpëtojnë katër familjarët

0
Një zjarr ka shkrumbuar banesën e Fatmir Shehut në lagjen nr 5 në qytetin e Memaliajt.Njëri prej katër anëtarëve të familjes Shehu ka pësuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS