16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tmerruar

Etiketim: tmerruar

Ironia e Bardhit: Vendosja e karrigeve ndryshe në zyrën e kryetarit...

0
Deputeti Gazment Bardhi ka ironizuar ndryshimin e vendosjes së karrige në PD nga ana e Komisionit të Rithemelimit.Ai shkruan se Edi Rama ndjehet i...

Zbulohet i riu që i vendosi tritol familjes së 17-vjeçares që...

0
Një person është shpallur në kërkim nga Policia pasi dyshohet se ka vendosur një pako me lëndë plasëse artizanale në ambientet e jashtme të...

PD nxjerr videon e Gjiknurit dhe sulmon Ramën: Ky frikacak i...

0
PD nuk i ka kursyer përgjigjet për kryeministrin Edi Rama pas deklaratave të këtij të fundit. Demokrati Gazmend Bardhi ka publikuar një video...

‘Rama është i tmerruar nga rotacioni politik’ Basha: Marrëveshja e 5...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në konferencën për gazetarët lidhur me zhvillimet e fundit politike në vend, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Edi...

Të çoroditur nga tërmeti, qytetarët vrapojnë të tmerruar në Tiranë –...

0
Qytetarët e Tiranës, Durrësit, por edhe të qyteteve të tjera kanë përjetuar momente tmerri ditën e sotme pasi vendi ynë u godit nga një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS