9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tmerrshme

Etiketim: tmerrshme

Ashley Cole blen qen sigurie mbi 20.000 euro, pas grabitjes së...

0
Ish-futbollisti i Anglisë, Ashley Cole, i ka blerë familjes së tij një qen mbrojtës pas provës së tmerrshme të grabitjes me armë. Partnerja e...
Bëhet virale një video e tmerrshme e reperit DaBaby, ku shihe duke sulmuar anëtarin e ekipit të tij

Bëhet virale një video e tmerrshme e reperit DaBaby, ku shihe...

0
Një video e reperit DaBaby që shfaqet duke goditur me grusht artistin e ekipit të tij, Wisdom gjatë një konfrontimi është bërë virale, vetëm...
Kourtney Kardashian tregon luftën e tmerrshme që po kalon me IVF: Ne e duam një fëmijë kaq shumë

Kourtney Kardashian tregon luftën e tmerrshme që po kalon me IVF:...

0
Kourtney Kardashian është duke detajuar luftën e saj me IVF teksa përpiqet të ketë një fëmijë me të fejuarin e saj Travis Barker.Në episodin...

Pensionet në Shqipëri, akademiku: E tmerrshme, më vjen turp!

0
Akademiku Edmond Tupja është shprehur se ndihet i turpëruar nga fqinjët e tij kur e pyesin për pensionin.Tupja tha se nuk mungojnë rastet që...

“I kanë bërë varg dhe për dritë të hënës i kanë...

0
"I kanë bë varg dhe për dritë të hënës i kanë masakruar".Kështu rrëfen 80 vjeçari, Fejzullah Buja, nga ato çka ka dëgjuar për masakrën...
Paraqitje të tmerrshme: Veshjet më të këqija në “Grammy Awards 2022”

Paraqitje të tmerrshme: Veshjet më të këqija në “Grammy Awards 2022”

0
Çmimet Grammy njihen për zgjedhjet frymëzuese të modës, por disa të famshëm e humbën plotësisht ndjenjën e tyre të modës të dielën ndërsa festonin...

Disfata e PD-së në zgjedhjet e pjesshme lokale/ Salianji: Ditë e...

0
Zgjedhjet e pjesshme lokale në gjashtë bashki të vendit treguan se Partia Demokratike ka humbur elektoratin e saj besnik.Në pesë nga gjashtë bashkitë ku...
De Niro për luftën në Ukrainë: Është e tmerrshme që ekzistojnë armët nukleare me të cilat njerëzi…

De Niro për luftën në Ukrainë: Është e tmerrshme që ekzistojnë...

0
Ikona hollivudiane, Robert De Niro, ka mbajtur një fjalim në Universitetin Cambridge, ku mes tjerash e ka prekur edhe temën e sulmit rus mbi...

E tmerrshme, shqiptari e ngreh zvarrë qenin me veturë

0
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Sukth të Durrësit. Faqja “Animal Rescue Albania” ka publikuar një fotografi të një veture duke tërhequr zvarrë një...

Modelja duket e tmerrshme me gjithë ndërhyrjet në fytyrë

0
Ajo është zhvendosur në Turqi me fëmijët e saj të mesëm Junior dhe Princess vetëm një javë pasi Harvey është larguar nga ICU. Dhe Katie...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS