18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tmerrshëm

Etiketim: tmerrshëm

10 Diktatoret Me Te Tmerrshem Qe Ka Njohur Ndonjehere Historia !

0
10 Diktatoret Me Te Tmerrshem Qe Ka Njohur Ndonjehere Historia !

A Jane Keta ROBOTET Me Te Tmerrshem Qe Ke Pare ?...

0
A Jane Keta ROBOTET Me Te Tmerrshem Qe Ke Pare ? | Fakte Interesante

Deputetët pa maska në kuvend, shpërthen epidemiologu: Shembull i tmerrshëm parlamentar!

0
Ka dy ditë që përdorimi i maskës është bërë i detyrueshëm nga të gjithë në Shqipëri, në mjedise të mbyllura, përfshirë këtu edhe ashensorët...

Mjeku bëhet dëshmitar i ‘virusit të tmerrshëm’, apel shqiptarëve: Nuk ka...

0
Mjeku Shefki Meta i prekur nga Covid-19, vjen me një apel për të gjithë shqiptarët. "Si mjek, si njeri që provova mbi kurrizin tim se...

Ja kush janë kodet e fshehta në mediat sociale, kuptimi i...

0
Mjaft të rinj po përdorin kode të fshehta në mediat sociale për të treguar luftën e tyre me depresionin. Kështu shprehja “sot kisha...

“Muriqi i tmerrshëm”, kritikohet ylli kosovar

0
Mediat turke nuk janë përmbajtur në kritika të ashpra ndaj sulmuesit kosovarit të Fenerbahçës, Vedat Muriqin, i cili i ka shënuar vetëm dy gola...

Protesta e maturantëve/ Shahini mesazh për nxënësit një ditë para provimit...

0
Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, i është drejtuar me një video-mesazh nxënësve dhe prindërve të tyre, një ditë para provimit ët matematikës, ndërsa prej...

Fjoralba Ponari shpërthen në lot: Moment i tmerrshëm kur më sulmuan...

0
Mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up” u diskutua mbi fenomene të ndryshme të ngacmimeve, referuar dhe ngjarjes së ndodhur disa ditë më parë,...

Xhelozë “të tmerrshëm”, kush janë këto shenja në Horoskop

0
Sipas astrologjisë, ka disa shenja në horoskop që njihen si xhelozë “të tmerrshëm”. Por kush janë këto shenja? Dashi Dashi është një shenjë e fortë dhe krenare...

Valverde, rifillimi i La Liga-s dhe kujtimi i tmerrshëm në Camp...

0
Ish-trajneri i Barcelona-s, Ernesto Valverde, ka folur për Radio Marca në lidhje me rifillimin e kampionatit spanjoll. “Ndeshjet pa tifozë? Një gjë është të luash...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS