14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tjer

Etiketim: tjer

Vepra të ndryshme penale, arrestohet një person në Elbasan dhe ndiqen...

0
Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin I. D., 34 vjeç, banues në lagjen "Dyli Haxhire", Elbasan,...

Zhduken dy persona të tjerë në Tiranë, njëra e mitur që...

0
Policia e Tiranës po punon për gjetjen e dy personave të tjerë që janë denoncuar të zhdukur në orët e fundit.Një prej tyre është...

‘Lista e zezë’ e Mbappe te PSG, ‘shefi’ skarcon Neymar, Pochettino...

0
Rinovimi i kontratës së Kylian Mbappè me Paris Saint-Germain përfaqëson një ndryshim drejtimi për klubin transalpin. Pikërisht kur u duk se kampioni i botës...

“Babanë e pushkatuan me 11 të tjerë në Gjirokastër dhe kur...

0
I zhdukur: Atë Gjergj Suli, i ditëlindjes 1893, nga Lekli i Tepelenës. Pushkatuar më 1948. Njeri intelektual, prift i ritit unit, nga Tepelena. Kishte...

Dumani nxjerr edhe 100 emra të tjerë, pritet një tjetër valë...

0
Një valë e dytë arrestimesh, pritet të pasojë operacionin "Plumbi i Artë", që po zhvillohet prej 1 jave nga prokuroria e posaçme SPAK dhe...

Sherr mes adoleshentëve në Kamzë, dy në spital, të tjerët në...

0
Një sherr ka ndodhur gjatë ditës së djeshme mes grupeve të adoleshentëve në Kamzë duke bërë që dy prej tyre të mbesin të lënduar...

Arrestohen dy shoferë të dehur, gjobiten rreth 3.000 të tjerë gjatë...

0
Dy qytetarë janë arrestuar në Fier pasi janë kapur duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.Gjatë javës që lamë pas, në Fier janë gjobitur...

RAE – ofendues për disa, i pranueshëm për të tjerë

0
Një shkurtesë që përdoret shpesh për t'i përshkruar tri komunitetet joshumicë në Kosovë - romët, ashkalinjtë dhe egjiptianët - konsiderohet ofenduese nga pjesëtarë të...

Lorenc Vangjeli: Brenda 2 javëve mund të kemi persona të tjerë...

0
Duke komentuar përplasjet mes ambasadores Yuri Kim dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, analisti Lorenc Vangjeli ka deklaruar se brenda dy javëve sipas tij mund të...

Vihen në pranga 6 shtetas dhe procedohen penalisht 2 të tjerë,...

0
6 persona janë vënë në pranga ndërsa 2 të tjerë janë proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale.Policia e Tiranës bën me dije se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS