19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Titullari

Etiketim: Titullari

Titullari i Realit provokon: Jemi më lart se Barcelona, e kemi...

0
Portieri i Real Madridit, Thibout Courtois, ka folur në televizionin belg RTBF. Ai mendon se skuadra madrilene është më e mirë se Barcelona dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS