18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Titujt

Etiketim: titujt

U shpall tri vite radhazi kampon, Fazliu: Titujt me Dritën i...

0
Astrit Fazliu është futbollisti i vetëm në Kosovë, i cili ka arritur të fitoj tre tituj rresht të Superligës së Kosovës në futboll. Fazliu ka...

Capital T zbulon titujt e pjesës së parë të albumit “Skulpturë”

0
Rep-artisti i njohur i estradës shqiptare, Capital T, tash e një kohë të gjatë ka paralajmëruar albumin e radhës. “Skulpturë” titullohet projekti, në të cilin...

Disa nga titujt që nuk duhet t’i humbisni për t’i lexuar...

0
Gjatë këtij viti, bota letrare na ka ofruar shumë tituj të ri në gjuhën shqipe dhe në gjuhën angleze, andaj këta janë disa nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS