18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Times

Etiketim: Times

“Financial Times” i bën jehonë mjeshtërisë së gatimit në Shqipëri

0
"Ndërsa hija e komunizmit vazhdon të zbehet në Shqipëri, një brez i ri kuzhinierësh po rizbulon trashëgiminë gastronomike të vendit dhe potencialin e tij". Kështu...

​Financial Times: Shqipëria, shija e autenticitetit gastronomik

0
Ndërsa hija e komunizmit vazhdon të zbehet në Shqipëri, një brez i ri kuzhinierësh po rizbulon trashëgiminë gastronomike të vendit dhe potencialin e tij,...
Serena Williams acarohet me ‘New York Times’ pasi në artikullin e gazetës publikuan fotografinë e…

Serena Williams acarohet me ‘New York Times’ pasi në artikullin e...

0
Serena Williams pati një mosmarrëveshje me gazetën 'New York Times' pas një gabimi të turpshëm të bërë në një artikull rreth kapitalit të saj...

Jep dorëheqjen redaktori i faqes editoriale të “New York Times”

0
Gazeta “New York Times” është kritikuar pas publikimit të një artikulli në formën e një opinioni më 3 qershor të senatorit republikan nga Arkansasi,...

Kënga e re e Dua Lipës promovohet në ekranet gjigante të...

0
Dua Lipa po shijon suksesin e projektit të saj të ri. Dua Lipa është promovuar nga YouTube në ekranet gjigante të “Times Square”. Së fundi, ajo...

Shtëpia e Bardhë nuk përditëson abonimet në gazetat Washington Post dhe...

0
Shtëpia e Bardhë nuk do të përditësojë abonimet në gazetat amerikane, Washington Post dhe New York Times, të cilat presidenti amerikan, Donald Trump shumë...

Shtëpia e Bardhë nuk përditëson abonimet në gazetat Washington Post dhe...

0
Shtëpia e Bardhë nuk do të përditësojë abonimet në gazetat amerikane, Washington Post dhe New York Times, të cilat presidenti amerikan, Donald Trump shumë...

Shtëpia e Bardhë merr masa të rrepta kundër dy gazetave të...

0
Shtëpia e Bardhë po u bën thirrje të gjitha agjencive federale të anulojnë abonimet e tyre në New York Times dhe Washington Post, shkruan...

The New York Times: ”Gangsteri shqiptar” në film dhe në jetën...

0
”The New York Times” ka bërë një artikull të gjatë dhe të detajuar për një shqiptar, gangster, që frymëzoi një regjisor për të bërë...

Financial Times: Vetoja e Macron-it ndaj Shqiperise, gabim historik – Lajmi...

0
Vetoja e presidentit francez Emmanuel Macron kundër çeljes së negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut javën e kaluar mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS