17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tifozit

Etiketim: tifozit

Po futej në stadium, tifozit holandez i vihen prangat nga “Shqiponjat”

0
Tiranë- Tifozët e dy skuadrave, Romës dhe Feyenoord kanë nisur që të futen në stadiumin "Air Albania", në masa të rrepta sigurie. Të parët...

Klubi gjerman reagon ndaj tifozit që hoqi dorë nga anëtarësia shkaku...

0
Mainz, klubi i ligës elitare gjermane Bundesliga, ka reaguar ashpër ndaj një tifozi të vet, i cili e kishte anuluar anëtarësimin në klub për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS