16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thyer

Etiketim: thyer

​Shqipëria dënoi gjenocidin e Srebrenicës në Këshillin e Sigurimit, Rama: Lojë...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama publikoi sot videon e fjalës së ambasadorit të Shqipërisë në OKB, Ferit Hoxha më 11 maj 2022 për Srebrenicën,...

Nga lufta në ring, Klitschko nuk e fsheh ambicien për të...

0
Që kur Wladimir Klitschko humbi përballë Anthony Joshua më 2017 dhe njoftoi tërheqjen e tij nga boksi, gjithmonë ka pasur spekulime për një rikthim...

Intelektualët i humbin hijeshinë triumfit, rrezikojnë suharekasit duke thyer rregullat anti-Covid

0
Kosova është në mesin e vendeve më të prekura nga COVID-19 në ditët e fundit. Veç sot (e diel), nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë janë...

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Nudos! Fotot HOT që kanë thyer internetin

0
Në nder të kësaj dite seksi, janë renditur disa nga fotot e personazheve të njohur duke pozuar nudo. Po bëhet shumë H-O-T këtej! Edhe pse...

Temperaturat e larta, dy vatra të mëdha zjarri në pyjet e...

0
Dy vatra të mëdha zjarri janë regjistruar sot në pyjet e njësisë administrative Ungrej në lezhë. Flaket janë konstatuar në orët e pasdites në...

Mjekja: Ka patur raste kur të prekur me Covid, kanë thyer...

0
Epidemiologia Rovena Daja tha në “Repolitix” se ka persona që kanë thyer karantinën, por Kodi Penal por nuk është zbatuar.  “Ka pasur raste që kanë...

Snapchat heq filtrin që inkurajoi përdoruesit të buzëqeshin për të thyer...

0
Kompania thotë se ‘grupi i larmishëm i anëtarëve të ekipit Snap ishin të përfshirë’ në krijim. Snapchat ka kërkuar falje dhe ka hequr filtrin e...

Bino: Ka pasur raste ku pacientë me Covid-19 kanë thyer karantinën

0
Shefja e epidemiologjisë Silva Bino, tha se ka pasur raste kur pacientë me Covid-19 dhe kryesisht kontakte të tyre kanë thyer karantinën. Silva Bino: ”Ka...

Edhe Kate një dukeshë rebele. Në ditën e dasmës paska thyer...

0
Princi William dhe Kate Middleton, ndryshe nga Meghan dhe Harry, kanë dalluar gjithmonë për faktin se mundohen t’i respektojnë me përpikëri rregullat dhe protokollet...

Këshillat e psikologëve për të rregulluar një miqësi të thyer

0
Miqtë janë po aq të rëndësishëm sa familja dhe partneri sa i përket mirëqenies tuaj (në fakt, ndoshta mund të jenë edhe më të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS