16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thyejnë

Etiketim: thyejnë

Kaos te “Pedonalja”, tifozët holandezë nisin të thyejnë karriget pas humbjes,...

0
Disfata ndaj Romës padyshim që nuk është pritur mirë nga holandezët e Feyenoord. Tifozët e ekipit nga Roterdami të stacionuar në zonën e “Pedonales”...

Ndalohet hapja e diskotekave dhe klubeve të natës, gjobë 3 milionë...

0
Nga sot hynë në fuqi akti normativ i cili ndalon hapjen e diskove dhe klubeve të natës, për shkak të situatës së shkaktuar nga...

Goditet policia në Elbasan, makinës i thyejnë xhamat pasi ‘Shqiponjat’ ndërhynë...

0
Nje automjet i policise u demtua pas nje nderhyrje te forcae Shqiponja per shuarjen e nje konflikti mes disa personave ne Elbasan. Forcat “Shqiponja’...

‘Shqiponjat’ ndërhyjnë për të shuar sherrin në Elbasan, agresorët i thyejnë...

0
Shqiponjat’ ndërhynë për të shuar një sherr në qytetin e Elbasanit, por agresorët thyejnë atyre xhamin e makinës. Nga ky akt i rëndë kanë...

Tre të infektuar me COVID-19 thyejnë izolimin, njëri dhunohet në Prishtinë

0
Një mashkull në Prishtinë e i cili është i infektuar me koronavirus nuk i është përmbajtur rregullave dhe vendimeve të qeverisë për vetëizolim. I njëjti,...

Ledri Vula dhe Capital T po thyejnë rekorde klikimesh me këngën...

0
Ledri dhe Capital dje publikuan bashkëpunimin e tyre të parë. Gjata ditës së djeshme, Ledri Vula në bashkëpunim me Capital T nxorrën në vizion këngën...

Thyejnë rregullat në kohë pandemie, tifozët festuan si të çmendur titullin...

0
Kritika nga të katërta anët. Me së paku 34 mijë persona të vdekur për shkak të pandemisë së koronavirusit, kërkesa e Italisë dhe çdo vendi...

“Këto të thyejnë shpirtin”, Neritan Ceka: Kjo është diktaturë, po goditet...

0
Studiuesi dhe arkeologu i njohur Neritan Ceka i është bashkuar aktivitëstëve dhe qytetarëve që të cilët janë revoltuar ndaj bashkisë e cila shembi në...

​Gjilani e Prishtina thyejnë rregullat e karantinës, reagon FFK-ja

0
Federata e Futbollit e Kosovës thotë se ka pranuar me shqetësim raportimet e mediave se disa prej klubeve të Superligës i kanë thyer rregullat...

Detajet e recitalit të Arilena Arës në shesh, ç’do të ndodhë...

0
Pak ditë më parë këngëtarja Arilena Ara, me anë të një postimi në “Instagram”-in e saj, dha lajmin se do të sjellë koncertin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS