14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thuash

Etiketim: thuash

“S’është e lehtë që ti thuash ‘jo’ një partie të madhe”/...

0
Përfaqësuesi i Nismës ”Thurje”, Rezart Prifti i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ ka konfirmuar se lëvizja ku ai bën pjesë do të jetë një subjekt...

“Europa League? Si t’i thuash Hamiltonit të fitojë në Formula 2”

0
Tottenhami fitoi me rezultatin 2-1 derbin e Londrës përballë Arsenalit dhe tani është më pranë objektivit për të siguruar një vend në Europa League,...

T’i thuash lamtumirë dikujt që nuk ka nevojë për ty, është...

0
Sa herë në jetë keni qenë të detyruar t’i thoni lamtumirë diçkaje apo dikujt. Jeta është ciklike, për çdo fillim të ri ka gjithmonë...

“E ardhmja e Lautaros? Është e vështirë t’i thuash jo Barcelonës”

0
Moratti mendon se afati kalimtar i verës mund t’ia largojë Interit nga skuadra Lautaro Martinezin. Barça është vënë në kërkim të një sulmuesi, pasi Luis...

Me këtë pozë Kejvina nuk të lë zgjidhje tjetër veçse të...

0
Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit me foton e fundit. Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit e saj sërish me një foto ku në fokus kishte vënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS