17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thuajse

Etiketim: thuajse

Vetëm gjashtë muaj pas lindjes, modelja i tregon thuajse të gjitha

0
Si një ambasadore e linjës Savage x Fenty ajo ka realizuar disa fotografi gjatë izolimit për shkak të panemisë koronavirus. Dhe Christina Milian së fundi...

Luftë brutale, luftëtari thuajse pa ndjenja

0
Deiveson Figueiredo e mposhti Joseph Benavidez në meçin për titullin kampion në kategorinë deri në 57 kg, në spektaklin e UFC-së "Fight Island" që...

Nuk turpërohet para kameras, shfaq thuajse gjithqka

0
Ylli i Love Island Arabella Chi u fut në ujërat kristalore të Med të enjten, derisa rrezitej në diellin e Ibizas. Ylli televiziv nuk u...

Një vit nga supergoditja Griezmann, Barcelona çoi dëm thuajse 500 milionn...

0
Një vit më parë Barcelona afroi Antoine Griezmann, një goditje tjetër “big” në përpjekje për t’u rikthyer në çatinë e Evropës pas dominimit...

’’Drejtësi e vonuar’’, shkarkimi i ambasadores në Greqi sjell entuziazëm tek...

0
GREQI Media greke ka mbuluar gjerësisht vendimin e fundit të ministrit në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, për pushimin nga...

Eriana e pret trenin thuajse e zhveshur

0
Eriana Bianco është një zeshkanet më seksi në botë. Por, forma se si ajo ka dal në rrugë, saktësisht në stacionin e trenit, është shumë...

Françeska Jaçe nuk lë vend për imagjinatën, pozon thuajse e zhveshur

0
Françeska Jaçe është një prej vajzave më seksi në vend, e cila herë pas herës nuk i kursen provokimet. Së fundmi ajo ka realizuar një...

Zbulohen kërcënime të reja: Koronavirusi sulmon thuajse gjithçka, nga truri deri...

0
Deborah Coughlin nuk kishte simptomat tipike të COVID-19, ajo nuk kollitej dhe nuk kishte vështirësi në frymëmarrje. Ditët e para, temperatura e saj kurrë...

Milani tenton Mertens, por Interi thuajse ka kryer! Detajet

0
Milani po tenton Dries Mertens që nuk ka rinovuar me Napolin dhe nuk ka ndër mend ta bëjë. Por, Interi duket se është në...

Shpërthen Fjolla, thuajse e zhveshur në foton e fundit

0
Zhveshjet nuk janë një gjë e pazakonshme për këngëtaren Fjolla Morinën Këngëtarja pozon shpesh në foto provokative dhe e tillë mund të konsiderohet fotoja e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS