18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thuaje

Etiketim: Thuaje

“Në vend të një fjalë të keqe, thuaje një fjalë të mirë” – Luana Vjollca befason njerëzit në rrugë

“Në vend të një fjalë të keqe, thuaje një fjalë të...

0
Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, gjatë kësaj kohe mori vëmendje të madhe për shkak të një projekti të ri.]Bëhet fjalë për një...

“Në vënd të një fjale të keqe, Thuaje një fjalë të...

0
  Moderatorja Luana Vjollca është rikthyer me projektin e saj “Thuaje” ku me anë të cilit ka treguar disa detaje nga jeta personale. Ajo ka postuar...
Luana Vjollca rikthehet me “Thuaje” dhe “Si njerëz”- synon ndërgjegjësimin ndaj bullizmit

Luana Vjollca rikthehet me “Thuaje” dhe “Si njerëz”- synon ndërgjegjësimin ndaj...

0
Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca është rikthyer me projekt të ri pas një pauze të gjatë.Fillimisht Luana ka publikuar një episod...
“Thuaje me zë atë që ndjen dhe mendon”, Luana Vjollca zbulon më shumë detaje nga projekti i ri

“Thuaje me zë atë që ndjen dhe mendon”, Luana Vjollca zbulon...

0
Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është shkëputur nga ekrani për pothuajse më shumë se një vit.Megjithëse gjatë tërë kohës ka qenë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS