22.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Thot

Etiketim: thot

Sneijder e thotë sërish: Mund të isha bërë si Messi apo...

0
Wesley Sneijder, tashmë në "pension" si futbollist, në moshën 38-vjeçare vlerësoi karrierën e tij profesionale. E bëri këtë përmes një interviste me Gianluca di...

Lavrov i dha ‘puthjen e vdekjes’ Ballkanit të Hapur, thotë pedagogu...

0
Pedagogu amerikan Ed Joseph u pozicionua kundër Ballkanit të Hapur dhe argumenti i tij lidhet me shefin e diplomacisë ruse Sergei Lavrov.Ministri i Jashtëm...

Situata në Ishullin e Sazanit plotësisht nën kontroll, thotë Prefekti i...

0
Situata e zjarreve në Ishullin e Sazanit është vënë plotësisht nën kontroll dhe po shkohet drejt eliminimit të të gjitha vatrave.Kështu u shpreh prefekti...

Blogerja indiane thotë se do të martohet me vetveten më 11...

0
Një grua indiane ka njoftuar se do të martohet me veten në atë që është quajtur 'sologamia' e parë e vendit, por që kritikët...
Pak javë pas përfundimit të Eurovision 2022, Ronela Hajati thotë se po bën një këngë në gjuhën it…

Pak javë pas përfundimit të Eurovision 2022, Ronela Hajati thotë se...

0
Dy javë pas përfundimit të Eurovision 2022, Ronela Hajati duket se është rikthyer sërish në Itali.Artistja, e cila e përfaqësoi Shqipërinë sivjet në Eurovision,...

Komuna e Malishevës thotë se është përgatitur për t’u përballur me...

0
Komuna e Malishevës njofton se bazuar në të dhënat zyrtare, deri më tani nuk është shënuar asnjë rast me ethet hemorragjike.Kjo është bërë e...

Foxconn thotë se gjysma e dytë e vitit 2022 pritet të...

0
Foxconn e Tajvanit, prodhuesi më i madh në botë i pajisjeve elektronike, ka thënë të martën se gjysma e dytë e vitit pritet të...
Dita e fundit e gjyqit – Amber Heard thotë se e bëri shkrimin në Washington Post sepse Johnny Dep…

Dita e fundit e gjyqit – Amber Heard thotë se e...

0
Pas gjashtë javësh të betejës ligjore Johnny Depp kundër Amber Heard, dita e fundit e gjyqit është thuajse shumë afër dhe pak orë deri...
Pm flet për punën e parë si banakier, thotë se si DJ në fillim ka performuar edhe pa pagesë

Pm flet për punën e parë si banakier, thotë se si...

0
DJ Pm është kthyer në një nga personazhet më të dashur të publikut që nga Big Brother VIP.Ai fitoi zemrat e të gjithëve me...

Meta thotë se po punon që të rregullojë problemet në Instagram

0
Meta Platforms Inc (FB.O) ka thanë se po punojnë që ta rikthejnë Instagramin në gjendje të rregullt, pasi që shumë përdorues raportuan për probleme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS