14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Theu

Etiketim: theu

Theu bojkotin e avokatëve, Vishaj: Greva nuk të çon drejt një...

0
Kreu i dhomës së avokatisë së Tiranës, Saimir Vishaj ka refuzuar bojkotin e vendosur nga dhoma kombëtare e avokatisë duke marrë kështu pjesë në...

Tiranë/ Theu masën e sigurisë dhe qarkullonte me pistoletë, arrestohet 34-vjeçari

0
Një 34-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” dhe u kap nga policia duke qarkulluar me armë...

Theu këmbën teksa po i ikte policisë, kapet i riu shqiptar...

0
Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e policisë britanike pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike.Mediat e huaja bëjnë me dije se i arrestuari...

Theu masën e sigurisë dhe u konfliktua me dy të tjerë,...

0
Ndërhyrja në kohë e Policisë së Devollit parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti. Një 28-vjeçar që theu masën e sigurisë dhe u konfliktua me...

Edhe Princesha Beatrice e theu traditën në dasmën e saj me...

0
Nga të gjitha nuset e fundit mbretërore, nuk ka dyshim që Princesha Beatrice ka qenë më e pazakonta deri më tani. Ajo kishte veshur një...

Cristiano Ronaldo sapo theu tri rekorde historike

0
Cristiano Ronaldo ka vazhduar me formën mbresëlënës që prej rinisjes së sezonit në Itali pas pandemisë. Në ndeshjen vendimtare për titull, kundër rivalit, Lazios, që...

Kiara Tito rikthehet në krahët e Butrint Imerit pasi i theu...

0
Prezantuesja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri për rreth dy vite janë përfolur për një lidhje mes tyre, për të cilën asnjëherë s’kanë folur...

Lushnjë/ Theu karantinën e detyrueshme, policia procedon 22-vjeçaren

0
Një vajzë nga Lushnja është proceduar penalisht pasi ka thyer karantinën e detyrueshme duke dalë nga shtëpia. 22-vjeçarja M.H., , banuese në Lushnjë, gjatë...

Elbasan/ Theu masën e sigurisë “arrest në shtëpi” dhe bëri dy...

0
ELBASAN - Një 19-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohet për thyerjen e masës së sigurisë dhe si autor i...

Njëri theu ‘arrestin me burg’, tjetri u kap duke vjedhur/ Arrestohen...

0
Berat- Një 23-vjeçar është arrestuar për shkak se ka thyer masë sigurie “Arrest në shtëpi”, pasi ishte nën hetim për veprën penale “Dhuna në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS