fbpx
33 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Tërmetin

Etiketim: tërmetin

Top Story/ Periudhë e vështirë për turizmin në Durrës, pësoi dy...

0
Plazhi i Durrësit është i preferuar nga të huajt pasi ka portin dhe ndodhet dhe shumë afër aeroportit të Rinasit. Por dy goditjet që...

Fondet e qeverisë për tërmetin/ Pyetjet që “vënë me shpatulla pas...

0
Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili i ka drejtuar sot disa pyetje, kryeministrit Edi Rama në lidhje me fondet e qeverisë, për...

Veliaj: Komunikoni me fëmijët mbi tërmetin dhe kthehuni në normalitet –...

0
Dy ditë pas tërmetit me magnitudë 5.8 që goditi vendin, Tirana i është kthyer normalitetit. Ndonëse pasgoditjet e tërmetit kanë vijuar me magnitudë më...

Publikuan lajme të rreme për tërmetin/ Policia arreston dy gazetarë –...

0
Pas publikimit të lajmeve të rreme nga disa portale të cilat shkaktuan panik tek qytetarët ka ardhur edhe reagimi i Policisë së Shtetit. Drejtoria Vendore...

Lajme të rreme për termetin, Ministria e Mbrojtjes: Nuk priten lëkundje...

0
Ministria e Mbrojtjes reagoi ne lidhje me lajmet e perhapura ne media per nje tjeter termet te mundshem. “Prej disa minutash qarkullon ne disa portale...

Flet sizmiologu që parashikoi tërmetin e fuqishëm: Ja si do të...

0
Pas situatës së vështirë në të cilën ndodhet Shqipëria, “Top Channel”  ka realizuar një intervistë me sizmiologun grek, Akis Tselentis, i cili e ka...

Sizmiologu grek paralajmëroi muaj më parë termetin apokaliptik në Ballkan –...

0
Nje sizmiolog grek duket se ka paralajmeruar termetin e rende qe ndodhi diten e sotme ne Tirane dhe Durres. Ai madje eshte cituar nga...

Meta paralajmëroi tërmetin, reagon pas shkatërrimeve: Keq që askush s`ma vuri...

0
Edhe pse disa jave me pare prrsidenti i republikes Ilir Meta dha alarmin per nje termet te forte qe do godiste Shqiperine, duket se...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS