fbpx
17 C
Tirana
Sunday, April 5, 2020
Ballina Etiketimet Telekom

Etiketim: Telekom

Telekom Albania sjell në treg iPhone 11 – Lajmi i Fundit

0
Telekom Albania do të ofrojë produktet më të fundit të Apple, që përfshijnë iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11...

Telekom Albania i jep energji Maratones se Tiranes

0
Telekom Albania ishte mbështetësi kryesor i eventit më të rëndësishëm sportiv,siç është Maratona e Tiranës 2019. Në vitin e katërt të...

Telekom Albania rrit cilësinë e shërbimit, i hap rrugën gjeneratës së...

0
Telekom Albania merr licensën për përdorimin e brezit të frekuencave 800 MHz. Kryetari i Këshillit Drejtues të AKEP, Z. Ilir Zela i dorëzoi sot...