fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Telefoni

Etiketim: telefoni

Kamera Google Piexel 4A zbulohet para se të shpallet telefoni

0
Smartfoni i ardhshëm i Google, Pixel 4a ka pasur më shumë detaje rrjedhëse përpara se të fillonte pritja e tij këtë muaj. Një bashkëpunim midis...

Si të mbroni sytë nga telefoni?

0
Si t’i mbroni sytë nga telefoni? Kalojmë gjithnjë e më shumë kohë përpara një ekrani. Ai i smartphone, i kompjuterit, tabletit ose TV-së. Shikimi...

Telefoni e la të verbuar, shpenzonte shumë kohë në të para...

0
Një njeri në Kinë kishte humbur shikimin në njërin sy, pasi që kishte përdorur për çdo natë para të flinte gjumë për një kohë...

Nese keni kete tip telefoni çdokush mund t’ua hape – Lajmi...

0
Kompania Samsung ka pranuar se telefonat Galaxy S10 kanë probleme me skanerin e shenjave të gishtërinjve dhe atë mund ta hapi...

iPhone Pro, telefoni pasardhësit e iPhone XS dhe XS Max –...

0
Një raport Bloomberg sjell mbase informacionet më të qarta rreth telefonëve të rinj të Apple, përfshirë iPhone “Pro” të cilët do...

Ky është telefoni i parë me kamer 64 megapixel – Lajmi...

0
“Realme Xt” është telefoni i parë që del me një aparat fotografik 64 megapixel. Kompania ndau një prezantim të telefonit të...

Skandal me Facebook, publikohen 400 milionë numra telefoni – Lajmi i...

0
Facebook është përfshirë në një skandal tjetër në lidhje me të dhënat privatë të përdoruesve të tij. Këtë radhë kompania...