Ballina Etiketimet Syve

Etiketim: syve

“Nuk mund t’ju besoja syve”/ I riu grek , kap gjallesën...

0
Ka shumë të apasionuar pas peshkimit një ndër to është edhe i riu grek Giorgos Kazoulis i cili ka ndarë në rrjetet e tij...

Ishulli i Sazanit na u dogj përpara syve, avioni grek i...

0
Rreth tetë orë kanë mjaftuar gjatë ditës se sotme, për të shuar nga ajri flakët që digjnin prej katër ditësh ishullin e Sazanit.Përse duhej...

Enigma e syve ‘të hapur’ ose ‘të mbyllur’ të Sfinksit të...

0
Disa imazhe të skulpturës 'ikonë' me sy që duken si të mbyllur, kanë shkaktuar si frikë dhe humor në rrjetet online, teksa zyrtarët në...

Përfitimet e shumta shëndetësore të bizeles, nga mbrojtja e shëndetit të...

0
Bizelet janë një burim i mirë i folateve, Vitamines C dhe K, ashtu si edhe i fibrave e proteinave bimore. Përqendrimi i lartë i antioksidantëve...

Shëndeti i syve, ja ushqimet më të mira

0
Speci i kuq: Specat ju japin më shumë vitaminë C. Kjo është e mirë për enët e gjakut në sy, dhe shkenca sugjeron se...

Ky krem kundër rrathëve të zinj të syve shitet çdo 3...

0
Redaktorët e bukurisë së revistës Byrdie hulumtojnë në mënyrë të pavaruar, testojnë dhe rekomandojnë produkte të ndryshme. Këtu është një krem që duket se...

Këshilla të vlefshme: Si t’i reduktoni rrathët e zinj poshtë syve

0
Tregu është i mbushur me kremra e maska për të reduktuar ënjtjen e syve dhe rrathët e zinj poshtë tyre. Këto produkte jo gjithmonë...

Zbulohet drita që shpëton shikimin e syve

0
Nëse shikoni një dritë të kuqe tri minuta në ditë ruani shikimin. Impulset me valë të gjata stimulojnë mitokondritë në qelizat e retinës, zbuluan...

Shëndeti i syve, njihuni me 6 simptoma që nuk duhet t’i...

0
Ju ka ndodhur ndonjëherë që sytë t’ju kruhen aq shumë sa ju duket sikur bebja e syve të shkëputet e të bjerë? Kjo dhe...

Kjo shenjë e horoskopit u hedh hi syve të gjithëve

0
Askush nuk do të donte të kishte një hipokrit/hipokrite në jetën e tij, megjithatë ata janë aty poshtë hundës sonë. I ndeshim kudo në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24