fbpx
15 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet SUV

Etiketim: SUV

Makina më e madhe SUV nga BMW nuk do ta ketë...

0
Në përditësimet që do t’i pësojë X7, nuk përfshihet edhe ky tretman BMW e ofron tretmanin M Performance për të gjitha modelet, por makinës më...

GM tërheq 638,000 SUV për shkak të frenimit të paqëllimtë

0
General Motors (GM) tërheq 638,000 SUV dhe pick-up në SHBA për shkak të një dështimi të mundshëm të sensorit të shpejtësisë së gomave, i...