fbpx
17 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Stërvitja

Etiketim: Stërvitja

Me maskë dhe distancë – Guardiola nga stërvitja ka këtë porosi

0
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka dhënë një intervistë me të vërtetë prekëse. Numri një i “Citizens” konsiderohet si trajneri më i mirë në...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

0
Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti,...

Stërvitja nis të hënën dhe kampionati në fund të majit

0
Si shumë vende të tjera, edhe në Portugali të gjitha aktivitetet sportive u pezulluan përkohësisht, për shkak të përhapjes së Koronavirusit. Megjithatë tashmë çdo gjë...