fbpx
21 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Silva

Etiketim: Silva

Silva Bino apel për vigjilencë: Edhe të rinjtë të rrezikuar, ja...

0
Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino, tha se edhe të rinjtë janë të rrezikuar nga COVID19,...

Bernardo Silva paralajmëron City-n, kujton disfatën e Barçës

0
Mesfushori i Manchester City-t, Bernardo Silva, mendon se përballja me Real Madrid në Champions League nuk është aspak e mbaruar. Qytetarët kanë fituar 2-1 ndeshjen...