fbpx
30 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shpërndante droga të forta

Etiketim: Shpërndante droga të forta

Shpërndante droga të forta/ Sekuestrohen 1 kg heroinë, kokainë dhe një...

0
Është finalizuar me sukses operacioni “Weekend”, ku është goditur një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta dhe është vënë në pranfa posedeues,...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS