fbpx
25 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shpenzojne

Etiketim: shpenzojne

City dhe United, gati të shpenzojnë 45 milionë euro për yllin...

0
Pas barazimit 2-2 të marrë në fushën e Spal-it, Milan-i i Pioli-t do të duhet të reagojë menjëherë për të mos humbur trenin e...

Pse prindërit duhet të shpenzojnë më pak kohë në telefona –...

0
Mesatarisht një person në SHBA i shpenzon rreth 3 orë në telefon çdo ditë. Psikologët madje tregojnë se familjet shpenzojnë më shumë kohë në telefona...

Pajisjet qe shpenzojne me shume energji – Lajmi i Fundit

0
Nga gjashtë pajisje ju vjen fatura më e lartë e energjisë.   Të gjithë kemi pasur frikë, të paktën...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS