32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Shillit

Etiketim: shillit

Bujar Nishani shpallet Kryetar Nderi i Këshillit Kombëtar të PD

0
Ish-presidenti Bujar Nishani, i cili humbi jetën më 28 Maj është shpallur kryetar Nderi i Këshillit Kombëtar të PD-së.Propozimi ka ardhur erdhi nga Edi...

Zëvendëskryeministri Bislimi priti në takim Komisioneren për të Drejtat e Njeriut...

0
Zëvendëskryeministri i Parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi priti në takim Komisioneren për të Drejtat e Njeriut të Këshillit të Evropës,...

Rama flet si President i Këshillit të Sigurimit të OKB-së: Ta...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, duke folur në cilësinë e Presidentit të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, theksoi se është e nevojshme...

Shqipëria në drejtimin e Këshillit të Sigurimit të OKB/ Ferit Hoxha...

0
Prioritetet e Shqipërisë për muajin qershor i bashkohen prioriteteve tona të përgjithshme për mandatin tonë në Këshill dhe janë të lidhura me respektimin e...

Shqipëria merr drejtimin e Këshillit të Sigurimit të OKB-së

0
Shqipëria sot merr presidencën e Këshillit të Sigurimit në Nju Jork.Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në ceremoninë e marrjes të kësaj presidence 30 ditore...

Shqipëria merr Presidencën e Këshillit të Sigurimit, Rama: Jemi të privilegjuar

0
Kryeministri Edi Rama ka thënë se Shqipëria është e privilegjuar për marrjen e drejtimin të Presidencës së Këshillit të Sigurimit të OKB-së.Përmes një video-mesazhi...

​Shqipëria merr drejtimin e Këshillit të Sigurimit të OKB-së

0
Shqipëria sot merr presidencën e Këshillit të Sigurimit në Nju Jork.Në ceremoninë e marrjes të kësaj presidence 30 ditore do të mbajë një fjalë...

Berisha ‘karikon’ anëtarët e Këshillit Kombëtar ‘për betejën më të paparë...

0
Kryetari i PD, Sali Berisha mbajti një fjalim me nota "karikuese" para anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD, të cilëve u tha se shqiptarët...

Vendimi për Tiranën e Shkupin, në mbledhjen e Këshillit europian dhe...

0
Në mbledhjen e Këshillit europian në Qershor ku në tavolinë do të jetë sërish dhe çështja e nisjes së bisedimeve për anëtarësim me Shqipërinë...

Presidenti i Këshillit Evropian viziton sot Tiranën

0
Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel do të jetë sot në Tiranë. Ai do të pritet nga kryeministri Edi Rama në orën 10:15 në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS