fbpx
30 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Shantazhohej me një video intime

Etiketim: Shantazhohej me një video intime

Përdhunohet nga i dashuri dhe shokët e tij, 19-vjeçarja në Përmet/...

0
Në një fshat të Këlcyrës, një 19-vjeçare është abuzuar seksualisht nga disa gjimnazistë të moshës 17-18 vjeçare. Dyshohet se vajza ka qenë e përfshirë në...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS