fbpx
18 C
Tirana
E martë, 7 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Serbi

Etiketim: Serbi

Kur serbi nxori revolen e kërcënoi shqiptarët në restorant Beogradi, sportisti...

0
Kur serbi në restorant Beogradi nxori revolen e kërcënoi shqiptarët, sportisti i madh i Kosovës e kapi për fyti! Ja si kishte ndodhur... Në vitet...

Matic i del në mbrojtje Djokovicit: Kuptojeni që në Serbi është...

0
Mesfushori i Manchester Unitedit, Nemanja Matic, i ka dalë në mbrojtje bashkëkombësit të tij serb dhe tenistit numër një të botës, Novak Djokovicit, pasi...

Shahini: Pas vite përpjekjesh, shqiptarëve në Serbi u lejohet përdorimi i...

0
Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini i ka dedikuar një status të veçantë në rrjetet sociale, përdorimit të librave shkollorë nga Shqipëria...

Koment: Partia e Vuçiçit fitoi zgjedhjet në Serbi

0
Partia e presidentit serb Aleksandar Vuçiq, Partia Përparimtare Serbe, SNS, ka marrë 63 përqind të votave në zgjedhjet e djeshme në Serbi. Norbert Mappes...

Zgjedhjet në Serbi/ Alternativa Demokratike Shqiptare merr katër mandate

0
Sipas projeksioneve të para të Ipsos dhe Cesid në rezultatet e bazuara në 44.1 për qind të mostrës së përpunuar del se partia e...

Zgjedhjet në Serbi – fituesi dihet!

0
Ende nuk dihet vetëm një gjë: Nëse Partia Përparimtare Serbe (SNS) e presidentit Aleksandar Vuçiq do të fitojë dy të tretat e mandateve dhe...

Grenell: Takimi Kosovë – Serbi më 27 qershor në Shtëpinë e...

0
Richard Grenell, i dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump për bisedimet Kosovë – Serbi, tha se palët do të takohen më 27 qershor...

Ky është serbi që sulmon ashpër presidentin e Serbisë dhe tregon...

0
Edhe pse ka dalë në pension, Millojko Pantiq, komentatori legjendar i sportit të TV Beogradit, nuk ka paqe me qeverinë e Serbisë dhe e...

Meta: Bashkëpunimi dhe pjesëmarrja masive në zgjedhje forcon zërin e shqiptarëve...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka përshëndetur dorëzimin e listës së përbashkët të partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës për zgjedhjet parlamentare të...

Kush fshihet pas lobit serb në SHBA, del emri i personazhit...

0
Presidenti Ilir Meta deklaroi mbrëmë në ‘Opinion’ se shembja me urgjencë e Teatrit Kombëtar, pa pritur një vendim të Gjykatës Kushtetuese dhe pa pritur...