fbpx
12 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Selimi

Etiketim: Selimi

Teuta Selimi publikon këngën “Ja fala”

0
Teuta Selimi ka publikuar këngën më të re. Kënga mban titullin “Ja Fala”, dhe në minutat e para të publikimit po pëlqehet. Tekstin e këngës ia...

Teuta Selimi bëhet kaçurrele, shfaqet më tërheqëse se kurrë

0
Teuta Selimi po vazhon të jetë një këngëtare shumë e përfolur për publikun. Ajo është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet se saj gjithnjë e...