fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet San

Etiketim: San

Italia shpall vendimin, ja çfarë do të bëhet me stadiumin emblematik...

0
Autoriteti i Trashëgimisë Historike në Itali ka dhënë lejen që stadiumi “San Siro” të shembet, duke deklaruar se nuk ka ndonjë domethënie arkitektonike që...

San Francisko: Nga viti i ardhshëm vetëm transporti i qytetit dhe...

0
San Francisko do të ndalojë qarkullimin e automjeteve private për shkak të bllokimit të trafikut dhe zyrtarët e qytetit kanë ndërmarrë këtë hap pasi...