11 C
Tirana
E diel, 29 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Rralla

Etiketim: rralla

Ferma eksperimentale, ish-luftëtari i UÇK që kultivon frutat e rralla në...

0
Ish-luftëtar i UÇK-së, Zija Keshi sot është fermeri që kultivon bimë medicinale dhe fruta nga e gjithë bota.  Tokën e tij Ai e ka kthyer...

Princesha Mary dhe Princi Frederik i Danimarkës ndajnë foto të rralla...

0
Profili zyrtar në Instagram për Familjen Mbretërore Daneze ofroi një paraqitje të rrallë brenda pushimeve të tyre idilike të Shtunën, duke ndarë një numër...

11 vjet pas vdekjes, vajza e Michael Jackson ndan pamje të...

0
Vajza 22-vjeçare e Michael Jackson, Paris, ka publikuar pamjet e rralla të babait të saj si shenjë për të treguar se janë bërë plot...

Fotot e rralla/ Në brendësi të luftës mes Koresë së Veriut...

0
Fotografi të rralla me ngjyra, kanë sjellë në jetë Luftën Koreane, duke kujtuar 70 vjetorin e konflikteve mes dy Koreve. Në foto shikohen dhe...

Pamje të rralla, si dukej Diana para se të bëhej Princeshë...

0
Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe sot. Por, para ditëve...

Pamje të rralla/ Në brendësi të Luftës së Dytë Botërore

0
Fotografi të rralla me ngjyra të realizuara gjatë Luftës së Dytë Botërore janë publikuar ditët e fundit. Në to është dokumentuar momenti kur trupat...

Afrona Dika uron nënën për ditëlindje, publikon imazhe të rralla

0
Afrona Dika e ka uruar nënën e saj edhe publikisht. Sot është një ditë e veçantë për Afrona Dikën. Kjo pasi nëna e saj feston ditëlindjen...

Këmbë të skuqura dhe pickim, simptomat e rralla të koronavirusit që...

0
Organizata Botërore e Shëndetit rendit simptomat më të zakonshme të Covid-19 si ethe, lodhje dhe kollën e thatë. Sipmtomat e tjera janë: hundë me...

Këmbë të skuqura dhe pickim, simptomat e rralla të koronavirusit që...

0
Organizata Botërore e Shëndetit rendit simptomat më të zakonshme të Covid-19 si ethe, lodhje dhe kollën e thatë. Sipmtomat e tjera janë: hundë me...

Ermal Fejzullahu publikon fotografi të rralla nga fëmijëria e tij

0
Ai është njëri prej artistëve më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar, e njëherësh edhe shumë i kërkuar. Fjala është për këngëtarin Ermal Fejzullahu, i...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS