fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Riparohet

Etiketim: Riparohet

Për herë të parë që nga ndërtimi, riparohet porta tre në...

0
Hidrocentrali i Fierzës, më i madhi në vend ka nisur punën në vitin 1978 dhe prej asaj kohe nuk ishin kryer riparime në portat...

Riparohet shkolla e Vaqarrit/ Veliaj: Investimet si brenda dhe jashtë Unazës...

0
Ish shkolla e vjetër e Vaqarrit është rikonstruktuar nga bashkia e Tiranës dhe ambientet e saj do të shërbejnë si kopsht për fëmijët e...