fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Rio

Etiketim: Rio

Rio Ferdinand “blen” tre yje për Manchester United

0
Manchester United do, dhe duhet, të kthehet mes ekipeve të mëdha të Premier League dhe Europës. Për  ta bërë, skuadra e stërvitur nga Ole...

Rio Ferdinand i këshillon United këta 3 mesfushorë

0
Legjenda e Man.United ka këshilluar “djajtë e kuq” transferimin e tre mesfushorëve gjatë merkatos së verës, ku bëhet fjalë për, Saul Niguez, Partey dhe...

Kate e rindez Rio Ferdinand

0
Rio Ferdinand është rikthyer duke akuzuar gruan e tij Kate se ka kaluar shumë kohë me të. Kate, 28 vjeqare të marten ka treguar figurën...

Kaos në Rio de Janeiro, festa përfundon në përplasje të dhunshme

0
Përleshjet shpërthuen në qytetin brazilian të Rio de Janeiro ndërsa policia luftoi me tifozët e futbollit të cilët festonin fitoren e ekipit të tyre...

Majlinda Kelmendi në finale, përsëritet finalja e Lojërave Olimpike Rio 2016

0
Majlinda Kelmendi (-52 kg) ka siguruar medalje në Grand Slamin e xhudos, që po mbahet në Abu Dhabi të Emirateve të Bashkuara Arabe. Xhudista jonë mposhti...