13 C
Tirana
Tuesday, January 21, 2020
Ballina Etiketimet Racizmin

Etiketim: racizmin

Universitetet nuk arrijnë të luftojnë racizmin në shkolla

0
Një hetim nga Komisioni i Barazisë dhe të Drejtave të Njeriut (EHRC) zbuloi se rreth një e katërta e studentëve etnikë të pakicave, përfshirë...

MOST POPULAR

HOT NEWS