32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Qershorit

Etiketim: qershorit

Tesla anulon tri ngjarje të qershorit “të punësimit në internet për...

0
Tesla ka anuluar tre ngjarje online të punësimit për Kinë të planifikuara këtë muaj, zhvillimi më i fundit pasi shefi ekzekutiv Elon Musk kërcënoi...

Në shenjë të 7 qershorit të përkujtimit të 8 dëshmorëve të...

0
Ata nuk vdesin kurrë në kujtesen e popullit dhe në historinë tonë kombëtare. Të tillë ishin edhe këta 8 dëshmorët e këtij fshati.  Me këtë...

Mbledhja e përbashkët e qeverive Kosovë-Shqipëri, në fund të qershorit

0
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka njoftuar se në fund të qershorit do të mbahet mbledhja e radhës e përbashkët e qeverive të Kosovës...

Liga e Kombeve, Edy Reja zbulon listën për 3 sfidat e...

0
Kuqezinjtë nisin përgatitjet për tri ndeshjet e muajit qershor. Dy prej tyre janë kualifikuese zyrtare, ndërsa tjetra miqësore, në vend të sfidës së planifikuar...

Ngjela: Ndryshimet kushtetuese do votohen si marrëveshja e 5 qershorit

0
Ndërsa mbetet edhe një javë deri në miratimin e ndryshimeve kushtetuese në Kuvend, avokati Spartak Ngjela shpreh bindjen se ato do të votohen siç...

Një ministër nuk e votoi marrëveshjen e “5 qershorit”, Ralf Gjoni...

0
Kuvendi i Shqipërisë ka votuar me 99 vota pro marrëveshjen e 5 qershorit. Gjashtë deputetë votuan kundër, 4 abstenuan, ndërsa 6 të tjerë nuk...

Miratimi i marrëveshjes së 5 qershorit/ Deputeti gjerman ngulmon tek 30...

0
Deputeti gjerman i CDU/CSU dhe Raportuesi për Shqipërinë në Këshillin e Evropës, Peter Beyer, ka reaguar pas pas miratimit të ndryshimeve ditën e sotme. ...

Miratimi i marrëveshjes së 5 qershorit/ Deputeti i CDU/CSU: Nuk ka...

0
Deputeti gjerman i CDU/CSU Peter Beyer ka reaguar për miratimin e marrëveshjes së 5 qershorit nga parlamenti. Në reagimin e tij ai...

Marrëveshja e 5 qershorit në parlament, Bylykbashi: Farsë e shëmtuar që...

0
Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, hodhi poshtë deklaratën e kryeministrit Edi Rama se Këshilli e ka mbaruar mandatin dhe funksionin...

Kuvendi miraton marrëveshjen e ‘5 Qershorit’, 100 vota pro

0
Është miratuar në seancen e sotme ne Kuvend, marrëveshja e 5 qershorit e arritur mes PS dhe PD dhe LSI, për Reformën Zgjedhore. Kjo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS