fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pyjet

Etiketim: pyjet

Temperaturat e larta, dy vatra të mëdha zjarri në pyjet e...

0
Dy vatra të mëdha zjarri janë regjistruar sot në pyjet e njësisë administrative Ungrej në lezhë. Flaket janë konstatuar në orët e pasdites në...

Foto/ Në Siberi ndodh habia, vetëm 30 milje larg akullnajave digjen...

0
Ajo që po ndodh në Siberi së fundmi i ka lënë të gjithë gojë hapur. Në arktikun rus janë regjistruar temperaturat më të larta...

Pyjet e Devollit “pushtohen” nga flaket, zjarr masiv dhe fisheke qe...

0
DEVOLL Merr përmasa më të mëdha dhe intensifikohet zjarri në masivet pyjore të Nikolicës. Flakët e...

Zjarr masiv ne pyjet e Devollit – Lajmi i Fundit

0
Një vatër zjarri ka rënë ditën e sotme në fshatin Nikolicë të rrethit të Devollit. Mësohet se deri tani është djegur...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS